Tania reklama i pozycjonowanie stron www

Tania reklama i pozycjonowanie stron www Email

Reklama pozycjonowanie cenaWitamy na naszej stronie internetowej:

www.reklama-pozycjonowanie.cba.pl

Przedstawimy tutaj ofertę szybkiego i taniego pozycjonowania stron www (szybka i tania reklama strony w Internecie). Nie trzeba wcale wydawać astronomicznych kwot, żeby strona www była szybko widoczna w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania danych słów kluczowych w google. Pozycjonowanie stron www może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, ale czy to się opłaca?
  

Proponujemy Ci szybką i tanią kampanię reklamową, która kosztuje tylko 99zł miesięcznie i trwa około 3 miesiące (w zależności od wybranych słów kluczowych). Po każdym miesiącu udostępniamy Ci wyniki pozycjonowania strony www, abyś sam mógł ocenić jakie rezultaty zostały osiągnięte. Sam możesz decydować o długości trwania tej kampanii i w każdej chwili możesz zrezygnować. Znasz zasady, znasz cenę, nie ma żadnych ukrytych opłat.

Czy wystarczy pojawić się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w google, czy trzeba być na pierwszym miejscu? Otóż z przeprowadzonych badań wynika, że internauci przeglądają co najwyżej 10-20 pozycji wyników wyszukwiania. Dlatego wystarczy, że Twoja strona www pojawi się na pozycji w pierwszej dziesiątce wyników, żeby być pewnym, że strona dotrze z informacją do klienta, i że pozycjonowanie będzie skuteczne! Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jeśli strona jest wysoko w wynikach wyszukiwania, to przekłada się to bezpośrednio na zyski, które po dobrej promocji strony (pozycjonowaniu) są dużo większe od poniesionych nakładów.

Podsumowując pozycjonowanie strony to po prostu podniesienie jej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonowanie znacznie zwiększa popularność strony w Internecie przy niskich nakładach finansowych - jest to zatem bardzo skuteczna forma reklamy i promocji strony www w Internecie. Pozycjonowanie sprawi, że liczba odwiedzin na twojej stronie znacząco wzrośnie, co bezpośrednio przełoży się na zyski.

 

Blog o tym co tanie

Zapraszamy na bloga o tym co tanie w Internecie: hosting, domeny, strony, wycieczki, konta bankowe, książki,ciuchy..

BLOG Tanie Stronki

Kontakt z nami

Pozycjonowanie stron www
Sławomir Janikowski, NS

www.reklama-pozycjonowanie.cba.pl
Telefon do konsultanta ds. taniej reklamy stron www 512-781-751, Tuwima 5

E-mail do konsultanta ds. taniej reklamy  slawek19x@op.pl

Tania reklama stron www
Gwarancja wzrostu zysków!
Tanie strony www

Reklama w skrócie

Pozycjonowanie stron to:
 - analiza i optymalizacja
 - opisy i słowa kluczowe
 - dodanie do katalogów
 - reklama na blogach
 - promocja na forach
 - monitorowanie serwisu