Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Tania reklama i pozycjonowanie stron www

Co to jest pozycjonowanie stron www (reklama strony)? Email

Pozycjonowanie stron www są to działania mające na celu wyświetlanie naszej strony internetowej na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach dla popularnych słów kluczowych związanych z tematyką strony. To właśnie pozycjonowanie decyduje o tym, czy strona www będzie często wyszukiwana, a co za tym idzie, czy przyniesie nam zyski. Opracowano różne sposoby pozycjonowania stron internetowych, jednak najbardziej efektywną metodą skutecznego pozycjonowania jest umieszczenie odpowiednich linków do naszej strony na innych stronach www. Obecnie wyszukiwarki stosują różne metody oceny stron pod kątem ich spójności z danymi słowami kluczowymi, jednak można wyróżnić pewne cechy wspólne: popularność strony, zawartość strony oraz liczba linków w Internecie prowadzących do naszej strony. 

Popularność strony jest określana przez liczbę wizyt na danej stronie w ciągu danego czasu oraz przez czas spędzony na tej stronie przez internautę. W tym przypadku pozycjonowanie stron www polega na umieszczeniu takiego tekstu w tytule strony i w jej opisie, aby zachęcał do częstego klikania linku do naszej strony w wynikach wyszukiwarki. Jeśli internauci będą  częściej i dłużej na naszej stronie, to jej popularność będzie rosła i będzie ona umieszczana wśród kolejnych wyników wyszukiwania w wyszukiwarce google.

Zawartość strony nie ma już dużego znaczenia przy pozycjonowaniu, jednak wyszukiwarki nadal zwracają uwagę na częstotliwość i gęstość słów kluczowych na stronie www oraz na to, że słowa kluczowe powinny znajdować się na początku strony. Elementy strony internetowej, które mają wpływ na pozycjonowanie w google to: tytuł i opis strony, słowa kluczowe (keywords), nagłówek strony,  adresy łączy, anchor text w linkach wewnętrznych, opisy obrazków (tzw. alt tagi) i oczywiście sam tekst na stronie www.

Linki do strony mocno decydują o wysokim miejscu strony w wyszukiwarce. Google zwraca dużą uwagę na jakość strony, na której znajduje się link, a więc im wyżej w rankingu Google jest strona, na której jest link do naszej strony www, tym większą wartość ma taki link. Ważne jest, aby "anchor text" linku do naszej strony zawierał najważniejsze słowa kluczowe oraz aby liczbę linków rozkładać w czasie, tak aby ich przyrost następował powoli i regularnie.

 

Kontakt z nami

Pozycjonowanie stron www
Sławomir Janikowski, NS

www.reklama-pozycjonowanie.cba.pl
Telefon do konsultanta ds. taniej reklamy stron www 512-781-751, Tuwima 5

E-mail do konsultanta ds. taniej reklamy  slawek19x@op.pl

Tania reklama stron www
Gwarancja wzrostu zysków!
Tanie strony www

Reklama w skrócie

Pozycjonowanie stron to:
 - analiza i optymalizacja
 - opisy i słowa kluczowe
 - dodanie do katalogów
 - reklama na blogach
 - promocja na forach
 - monitorowanie serwisu